Ushio QIH480-6000 AMT Quartz Infrared Halogen Heater Lamp 480V 6000W, 117202
Condition :
New
Product Details
Item specifics
Brand : USHIO AMERICA, INC.
Listing Name : RB
MPN : QIH480-6000 AMT
ID : 117202
Please contact us for the same day shipment.
Ushio QIH480-6000 AMT Quartz Infrared Halogen Heater Lamp 480V 6000W, OR-ME1
Farmon ID: 117202
Price is for 1 item. We have 24 in stock.