TeleFrank EPW100-48/115 Power Supply, 115VAC, 48V, 2.5A, 139404
Condition :
Used
Product Details
Item specifics
Brand : Telefrank
Listing Name : RB
MPN : EPW100-48/115
ID : 139404
*Please contact us for same-day order processing*
TeleFrank EPW100-48/115 Power Supply, 115VAC, 48V, 2.5A