Plast-O-Matic EASMT6V22W20 True-Blue Solenoid Valve, 1", 120V, 20W, 100322
Condition :
Used
Product Details
Item specifics
ID : 100322
MPN : EASMT6V22W20
Brand : Plast-O-Matic
Please contact us for the same day shipment.
Plast-O-Matic EASMT6V22W20 True-Blue Solenoid Valve, 1", 120V, 20W