Oriental Motor 5IK90GU-SMF2 AC Magnetic Brake Motor, 90W, 200V, 3 Phase, 423499
Condition :
New
Product Details
Item specifics
Model : MFC
Brand : Oriental Motor
MPN : 5IK90GU-SMF2
Farmon I.D. : 423499
"Please contact us for same day shipment"
Oriental Motor 5IK90GU-SMF2 AC Magnetic Brake Motor, 90W, 200V, 3 Phase, 50/60Hz, 0.8A, 1300/1550r/min