Oriental Motor 5IK40A-C2P Induction Motor, 40W, 200V, 0.4A, 132738
Condition :
New – Open box
Product Details
Item specifics
Brand : Oriental Motor
Listing Name : FG
MPN : 5IK40A-C2P
ID : 132738
*Please contact us for same-day order processing*
Oriental Motor 5IK40A-C2P Induction Motor, 40W, 200V, 0.4A