Oriental Motor 4RK25GN-AM AC Magnetic Brake Motor, 25W, 100V, 50/60Hz, 118796
Condition :
New
Product Details
Item specifics
Brand : Oriental Motor
Listing Name : RB
MPN : 4RK25GN-AM
ID : 118796
Please contact us for the same day shipment.
Oriental Motor 4RK25GN-AM AC Magnetic Brake Motor, 25W, 100V, 50/60Hz, 0.8A, 1250/1500rpm, 10 Microfarad