Oriental Motor 4RK25GK-A2M AC Magnetic Brake Motor, 25W, 100V, 50/60hz, 151210
Condition :
Used
Product Details
Item specifics
Brand : Oriental Motor
Listing Name : FG
MPN : 4RK25GK-A2M
ID : 151210
*Please contact us for same-day order processing*
Oriental Motor 4RK25GK-A2M AC Magnetic Brake Motor, 25W, 100V, 50/60hz, 0.8A, 10 Microfarad, 1250/1500rpm, 30min