Nemic-Lambda EWS100-24, Power Supply, 24V, 4.2A, 50/60Hz. 416968
Condition :
Used
Product Details
Item specifics
Model : Power Supply
MPN : EWS100-24
Brand : Nemic-Lambda
Farmon I.D. : 416968
Nemic-Lambda EWS100-24, Power Supply, 24V, 4.2A, 50/60Hz.
24V, 4.2A
100-120V~2.5A
200-240V~1.4A