Lumina Power XLB-1500-70-25 Xenon Lamp Ballast, 11001193, 100267
Condition :
New – Open box
Product Details
Item specifics
ID : 100267
MPN : XLB-1500-70-25
Brand : Lumina Power, Inc.
Please contact us for the same day shipment.
Lumina Power XLB-1500-70-25 Xenon Lamp Ballast, 11001193, Output 0-70A @ 25V 1500W, Input Voltage 200 - 240 - VAC 50/60Hz, Input Current 11.1A - 8.2A