LAM 220-001316-001 Power Supply Assy, Mean Well RSP-2400-48, 102795
Condition :
Used
Product Details
Item specifics
ID : 102795
MPN : 220-001316-001
Brand : LAM
Please contact us for the same day shipment.
LAM 220-001316-001 Power Supply Assy, Mean Well RSP-2400-48, INPUT 200-240 VAC, 15.5A, 50/60Hz, OUTPUT +48V, 50A