Japan Storage Battery SLC-800SA1 GS Power Supply, L800FS-MC, 200V, 1PH, 146200
Condition :
Used
Product Details
Item specifics
Brand : Japan Storage Battery
Listing Name : DP
MPN : SLC-800SA1
ID : 146200
*Please contact us for same-day order processing*
Japan Storage Battery SLC-800SA1 GS Power Supply, L800FS-MC, 200V, 1PH, 50/60Hz, 8.5A, 800W,