Honeywell B15DK1150 Skinner Valve, 150 PSI, 120V, 60Hz, 171550
Condition :
Used
Product Details
Item specifics
Brand : Honeywell
Listing Name : DP
MPN : B15DK1150
ID : 171550
*Please contact us for same-day order processing*
Honeywell B15DK1150 Skinner Valve, 150 PSI, 120V, 60Hz,