Astec 080-25862-1850 Super Switcher Power Supply 9R5-600-381-23-S1850, 102959
Condition :
Used
Product Details
Item specifics
Farmon ID : 102959
MPN : 080-25862-1850
Brand : ASTEC
Please contact us for the same day shipment.
Astec 080-25862-1850 Super Switcher Power Supply 9R5-600-381-23-S1850 Teradyne 405-138-00, AC Input 1 PH, 230V, 36A, 50/60Hz, 3 PH, PE 208V, 21A, 50/60Hz, DC Output 5V, 600A