1 Lot of 825 LAIRD CM5740Z241B-10 Common Mode Chokes Quad 240Ohm 4MHz, 101943
Condition :
New
Product Details
Item specifics
ID : 101943
MPN : CM5740Z241B-10
Brand : Laird
Please contact us for the same day shipment.
1 Lot of 825 LAIRD CM5740Z241B-10 Common Mode Chokes Quad 240Ohm 4MHz 20A 0.0013Ohm DCR Thru-Hole Bulk