1 lot of 10 Little Fuse 0TLS080.TXV Fuse Limiter 80A 170V, 100977
Condition :
New
Product Details
Item specifics
ID : 100977
MPN : 0TLS080.TXV
Brand : Littelfuse Inc
Please contact us for the same day shipment.
Little Fuse 0TLS080.TXV Fuse Limiter 80A 170V Cartridge 22.35 X 14.3mm Glass Melamine Bulk UL